Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Doğan Bebeklere Hoş Geldin Şekerleri

Yeni doğan bebek ziyaretlerinde gelen konuklara ikramlık şekerler ve badem çeşitleri. Alışılagelmiş bir gelenek gibidir yeni doğan bebekleri görmeye gitmek ve anne-babayı tebrik etmek. Bebek ziyaretine giderken eli boş gidememek vardır birde. Hoş geldin bebek şekerleri yeni doğan bebekleri için. Artık işiniz çok kolay. Nede olsa bebeklere özel yapılan kurabiyeler, karışık şekerler ve bademlerle hazırlanan süslü buketler, çiçek ve güller arasına sıkıştırılmış hoş geldin bebek şekeri paketleri hazırlanmaktadır.
Yeni doğan bebeklere hoş geldin şeker paketleri, özel kutucuklarda hazırlanan rengarenk tüllerle bebek şekerleri ve bademler, yepyeni seçenekler arasında.
Hoş geldin bebek şekerleri hep yenilikler içinde cezbediyor insanı. Rengarenk çiçekler ve aksesuarlarla süslenmiş sepetler içerisinde sunulan hediye paketlerini, yeni doğan bebek ziyaretinde, seçeneklerin en başında gelen bir model. Bebek biberonlarından hazırlanmış renkli badem şekerleri, erkek bebekleri için mavi renkler, kız bebekleri için pembe renkleri tercih edebilirsiniz.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Elmas pırlanta star yüzük modelleri. Sezonun en şık değerli yüzükleri elmas-pırlanta-zümrüt göz kamaEvlilik hazırlıkları arasında nikah şekerleri de unutulmamalı. Yeni sezon nikah şekerleri koleksiyonDivas pırlanta koleksiyonunda birbirinden şık tasarımlı tektaş yüzüklere yer verdik. Divas Diamond pPırlanta ve kristal taşlı tek taş yüzük koleksiyonu. Evlilik yolunda ilerleyen çiftler söz kesim günAltın takı setlerinde ışıltılı taşlar, pırlantalar, zümrüt taşlı altın takı setleri, altın gelin set Yepyeni tasarımlı davetiye koleksiyonu. Yeni evlenecek çiftlerin beğenisine sunulan davetiyeler, nMiss Defne gelinlikleri'nde son moda. Miss Defne gelinlik koleksiyonu, gelin adaylarının hayalini geYılın muhteşem gelinlikleri. 2013 senesine girerken her şeyin en iyisini ve en yenisini dilemenin zaDreamon gelinlik koleksiyonunda yepyeni modeller, göz kamaştıran 2013 gelinlik modelleri, yer alıyorGelinlere özel muhteşem takı setleri. Pırlantalarla bezenmiş gelin takı seti modelleri, zümrüt taşlı


Etiketler:

Yorum yapma kapalı

Copyright © 2013Modeller. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn edenModelleri. Sitemap XmlYeni Sitemap xml. Haber Haber TOPlist