Siyah Kürk Manto Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi kürkler, mantolar, kabanlar ve mont çeşitleri. Kürklü mantolar’ı bayanlar özel günler ve gece davetlerinde tercih ederler. Kokteyller, kış mevsiminin özel günlerinde, partilerde ve o dondurucu soğukların koruyucusu olur, kürklü mantolar.
Kapşonlu kürklü manto ve kabanlar kadın modasının şıklığını tamamladığı kadar şıklığı da dikkat çekicidir bu modellerin. Siyah renkli mantolar’ı kombinasyon edebilmek hemde çok kolay. Çünkü bütün renklerle kullanılabilen bir renktir, siyah.
Uzun kürklü mantoları, özel günlerde kullanmak özel hissettirir kadınları her zaman. Klasik tarzın şıklığını bir adım daha öne çıkarabilen, kürklü siyah mantolar, mini etekler ile kullanıldığında, kadına ayrı bir çekicilik ve zarafet kattığı bilinir.
Uzun kürkler, klasik pantolonlar la da kullanılabilir. Kürkler, mekana ve zamana göre şık kombinler yaratmanıza bağlıdır her zaman.
Eğer ki kış gününün en soğuk bir anı ise, davetin zamanı, Abiye çizmeler veya abiye kışlık ayakkabılar la, en şık kıyafetlerin üzerine giyeceğiniz siyah uzun kürk, sizi o günün en şık bayanı sıralamasına taşıyabilir. Şıklığınızı ve tarzınızı siz yaratın, en güzel kışlık mantolar ve kürk koleksiyonu, ile..

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Siyah Kürk Manto Modelleri Konusuna Ait Etiketler
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Siyah Kürk Manto Modelleri İçin Yazılmış Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık