Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Manto-Kaban Modelleri

Kışlık kombinasyonlarda kaşe mantolar, kışlık kaşe kabanlar, kürklü mantolar, yakası ve kolları kürklü manto modelleri tamamlayıcı olur, klasik ve spor tarzınızın şıklığını görselliğe çevirir kırmızı renkler. Kadın giyiminin en gözde renkler kırmızı dır. Mantolar, kıpkırmızı kaşe kabanlar, kırmızı kaşe ceketler, Belden oturtmalı kürklü mantolar, kruvaze yakalı uzun manto çeşitleri, yandan düğmeli kırmızı mantolar ile muhteşem kış modası kombinler tamamlayabilirsiniz.
Yeni sezonun kırmızı kaşe kabanları, bordo kaşe kabanlar, modern kırmızı mantolar. ile bir çok renkleri kullanarak şıklığa imza atabilirsiniz. Yeni moda uzun mantolar kuşaklı ve kemerli modellerin 2013 de yine moda olarak vitrinlerde ve dolaplarda yerlerini alacaklar.
Yeni moda kaşe kabanlar, en şık kaşe manto modelleri, yandan düğmeli manto çeşitleri, kruvaze yakalı kaşe kabanlar, kürklü yaka manto modelleri, kürklü mantolar da 2013 ün en şık kış modası bayan giyim trendleri. Bayan giyim koleksiyonunda kürklü kırmızı mantolar abiye kıyafetlerin şıklığını tamamlayan kış kombini olmalı.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın giyim tarzında spor kıyafetler şıklığın ve rahatlığın modern stilleri de diyebiliriz. SonbaharEn yeni model erkek montları ve kabanları sonbahar-kış mevsiminin olmazsa olmazları. Erkek giyim marKış mevsiminde ve ev yaşam ortamında, O sıcaklığı ve şıklığı Twigy koleksiyonunda yakalamanın şimdi Kış sezonu yaklaştıkça kışlık giyim üretimi ve hazırlıklar da son hızla devam ediyor. Orjinal deri üKış aylarının vazgeçilmezi kürkler, mantolar, kabanlar ve mont çeşitleri. Kürklü mantolar'ı bayanlarModa dünyasının ünlü kadınlarında da görürüz kürkleri, mantoları ve modern kabanları. Asırlar önce dYeni sezon erkek modasında pardesü çeşitleri ve renkleri öne çıkan kaşe modeller. Kısa kaşe kabanlarKadın giyim koleksiyonunda yazlık ve baharlık hırkalar yer alıyor bu kez de. Merserize hırkalar ve tBahar gelince kışlık kıyafetlerin yerini baharlık elbiseler, ince triko hırkalar ve baharlık giyim kBeymen 2012 erkek modasında birbirinden şık tasarımlı kaşe kaban modelleri, uzun kaşe ceket çeşitler


Etiketler:

Yorum yapma kapalı

Copyright © 2013Modeller. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn edenModelleri. Sitemap XmlYeni Sitemap xml. Haber Haber TOPlist