Kırmızı Manto-Kaban Modelleri

Kışlık kombinasyonlarda kaşe mantolar, kışlık kaşe kabanlar, kürklü mantolar, yakası ve kolları kürklü manto modelleri tamamlayıcı olur, klasik ve spor tarzınızın şıklığını görselliğe çevirir kırmızı renkler. Kadın giyiminin en gözde renkler kırmızı dır. Mantolar, kıpkırmızı kaşe kabanlar, kırmızı kaşe ceketler, Belden oturtmalı kürklü mantolar, kruvaze yakalı uzun manto çeşitleri, yandan düğmeli kırmızı mantolar ile muhteşem kış modası kombinler tamamlayabilirsiniz.
Yeni sezonun kırmızı kaşe kabanları, bordo kaşe kabanlar, modern kırmızı mantolar. ile bir çok renkleri kullanarak şıklığa imza atabilirsiniz. Yeni moda uzun mantolar kuşaklı ve kemerli modellerin 2013 de yine moda olarak vitrinlerde ve dolaplarda yerlerini alacaklar.
Yeni moda kaşe kabanlar, en şık kaşe manto modelleri, yandan düğmeli manto çeşitleri, kruvaze yakalı kaşe kabanlar, kürklü yaka manto modelleri, kürklü mantolar da 2013 ün en şık kış modası bayan giyim trendleri. Bayan giyim koleksiyonunda kürklü kırmızı mantolar abiye kıyafetlerin şıklığını tamamlayan kış kombini olmalı.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kırmızı Manto-Kaban Modelleri Konusuna Ait Etiketler
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kırmızı Manto-Kaban Modelleri İçin Yazılmış Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık