Sponsorlu Bağlantılar

Erkek Atkı Bere Modelleri-Örnekleri

Örgü çeşitleri arasında bereler ve örgü atkılar sezonun en trend kışlık aksesuarları. KİĞILI Erkek giyim-kuşam modasında düz atkılar, çizgili atkı modelleri, el örgüsü atkılar, saç örgüsü atkı çeşitleri, sepet örgüsü atkı-bere modelleri ve Kiğılı erkek atkıları ile kışı sıcacık geçirmek isteyen erkeklerin beğenisine sunuyoruz bu yepyeni koleksiyonu.
Düz kiğılı atkıları ile modern bir tarz yakalamak çok kolay. Erkekler giyinirken daha çok koyu renk tonları tercih ederler.
Kiğılı erkek markasında düz renkli atkılar, kareli gömlekler, montlar, kabanlar, pantolon çeşitleri ve polo yaka T-shirtler yeni sezonun en gözde koleksiyonu.
Kiğılı erkek atkıları çizgili ve düz renklerden oluşan yeni koleksiyonda erkeklerin beğenisine sunulan rengarenk püsküllü atkılar ve düz atkılar, ayrıca kışlık örgüler arasında, örnekli atkı modelleri, iki şişle örülen saç örgüsü erkek atkı-bere takımları, iki şişle işlenmiş sepet örgüsü bereler ve atkı takımı modelleri’de bu yılın en moda erkek aksesuarlarından.
Tığ örgüsü bereler ve atkı örnekleri-modelleri ve yapılışı örgü severler tarafından sevdiklerine bir kış boyunca örülmeye başlandı bile.
İki renkli örgü atkılar ve bere modelleri, hem farklılık yaratıyor örgü çeşitlerinde, hem de daha renkli giyinmek isteyenler için en ideal renk seçeneği de diyebiliriz.
Kış aylarının örgü modası oldukça hareketli bildiğimiz kadar, örgü sevenleri arasında. Arta kalan nako ipleri bir araya getirerek, rengarenk atkılar ve bere örnekleri tasarlayabilirsiniz.
Kıyafetlerin renk tonlarına göre tercih edilir bere ve atkı renkleri. Örgü atkılar, örgü bereler’de yine takım olmasa bile, birbirini tamamlayan renk tonları tercih edilmeli ki, kıyafetlerinizle uyumu yakalasın diye.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Kışlık çocuk örgülerinde farklı örgülerden ve farklı örgü örneklerinden bir araya getirdiğimiz çocukTığ örgüsü motifli örgü atkı modelleri nako yün iplerle örülerek çok güzel örgü atkı örneklerini DerKız çocuk kışlık örgüleri kışlık bereler ve atkıların yeni model örneklerini sizlere tanıtmaya çalışBayan kışlık örgülerinde Derya Baykal örgü örnekleri yeni moda bayan atkı ve örgü fularların farklı Bebek örgülerinde kışlık en güzel bebek bere modellerini ve yeni moda papatyalı kız bebek bere örnekKışlık örgülerde bere ve örgü atkılar bayanların kullandığı atkılar bereler modelleri sayfamızda gör


Etiketler:

Yorum yapma kapalı

Copyright © 2013Modeller. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn edenModelleri. Sitemap XmlYeni Sitemap xml. Haber Haber TOPlist