Sponsorlu Bağlantılar

El Örgüsü Motifli Çocuk Bere-Şapka Modelleri

Yeni el örgülerinde rengarenk çocuk bereleri, örgü şapka modelleri. Nako ipler’le örülen çocuk şapka ve bere örneklerinde çiçek-papatya motifleri, tıpkı bir çiçek bahçesini andırıyor.
Çocuk giyiminde kışlık örgüler ve örgü aksesuarlar, çocukların modern ve şık giyinmelerine renk katan örgü çeşitleri. Nako örgü atkılar, eldivenler, örgü şapkalar çocuk kış modasının öne çıkan aksesuarları.
Kışlık el örgülerinin çocuk şapkaları, bere modelleri, çocuk hırkaları, çocuk yelekleri, bebek örgü bere çeşitleri, bebek yelekleri, tığ örgüsü motifli bereler-şapkalar, örgü bebek patikleri, örgü bebek hırka-yelek ve örgü battaniye modellerini Nako ip renkleriyle farklı örneklerden örebilirsiniz.
Kışlık Nako örgüleri kaliteli, renk vermeyen, uzun ömürlü kışlık örgüleri Nako ipleriyle elde edebilirsiniz. Yeni sezon bebek örgülerinde kaliteli yünler ve esnek örgü örnekleri tercih edilmeli dir her şeyden önce.
Erkek çocuk atkı-bere örneklerinde araba resimleri ve hayvan figürleri, örgülerde yer almış. Kız çocuk örgü şapkalarında ve bere örneklerinde rengarenk çiçekler-güller ve papatya motifleri tasarlanmış kız örgülerinde.
Kız bebek örgü koleksiyonunda yine, rengarenk çiçek ve gül motifleri göze çarpıyor. Ponponlu örgü şapkalar ve saçaklı atkılar da, çocukların örgü şıklığına apayrı bir şirin görünüm katıyor.
Bebek bereleri, bebek şapkaları, kız bebek şapka modelleri-örnekleri, erkek bebek örgü şapkaları, erkek çocuk örgü bere-atkı modelleri-örnekleri, örgü bebek patikleri, kız bebek patik örnekleri-modelleri. Örgü atkılar, örgü bereler, örgü şapka örnekleri-modelleri-resimleri.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Kışlık el örgülerinin en gözde parçalarından olan, örgü şallar. Kış günlerinin kapıya dayandığı şu gEl örgüsü motifli şallar. Kışlık örgülerin en başında gelir, çeşitli şal modelleri ve farklı örnekle2013'ün en şık örgü bere-atkı çeşitlerinde, rengarenk örgü motifler, saç örgülü çocuk ve bebek şapkaEl örgülerinin modelli bebek battaniyeleri. Gül-çiçek motifleriyle süslenmiş bebe battaniye çeşitlerSonbaharın ve kış mevsiminin yüzünü göstermesiyle birlikte, kışlık örgüler de bebeklerin ve çocuklarBelki de asırlarca devam eden el işleri zarafetini ve modasını, kaneviçelerin vazgeçilmez değerini, El işleri kategorimizde bir çok, çeşit oyalar, danteller, örgüler, yer aldı şimdiye kadar. GenelliklModern banyoları güzelleştirmek için el örgüsü paspas çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sakallı ipleKışlık örgüler, yerini baharlık ve yazlık örgüler'e bıraktı artık. Tığ örgüleri'nden bir çok farklı En değerli varlığınız minik bebeklerinizi kış soğuklarından muhafaza edebilmek için, örgü bebek giyi


Etiketler:

Yorum yapma kapalı

Copyright © 2013Modeller. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn edenModelleri. Sitemap XmlYeni Sitemap xml. Haber Haber TOPlist