Bebek Pikeleri Modelleri

Bebek odası dekorasyonu rengarenk cıvıl cıvıl olmalı. Yazlık bebek pikelerini de renkli, şirin görünümlü modelleri tercih etmeli. Kız bebekleri için dantelli pikeler, kaneviçeli pike çeşitleri, kenarı fisto süslemeli pike modelleri, aplike pikeler, rengarenk çiçekli pikeler, çiçek desenli pikeler kız bebek odalarına çok yakışacaktır.
Erkek bebek odaları sade ve koyu renkler hakim olur genelde, mavi pikeler, sarı, beyaz, gri ve beyaz renkli pikeler ve aksesuarlar bir de oyuncaklar, donatır bebek odasının dört bir yanını. Araba resimli pikeler, tercih edilir çoğu kez erkek bebek odalarında, kışlık battaniyeler de öyle erkek bebeği için ayrı bir özen, birbirinden şık modeller ve örnekler araştırılır hep, erkek bebeklerinin odasına yakışacak her şey mükemmel olmalı, bir anneye göre.
Kız bebek annesi de öyledir. Bebeğinin odasına en güzel renkli aksesuarlar, en güzel süslü pikeler, sanki bir gelin odası gibi, dantellerin ve fisto süslü bebek yatakları, bebek modası süslü giyim kuşam çeşitleri, kız bebek odasının her bir yanını sarar, bütün her şey cıvıl cıvıl, bir çiçek bahçesi gibi, donatılır her bir yanı her şeyin en güzeli ve şirin aksesuarlar, oyuncak çeşitleri ile. Bebek odaları her şeyden önce göze hitap etmeli, görünümü, temizliği ve aydınlık ferah oluşu da, hijyen olmalı bebekler kadar mis ve saf olabildiğince mükemmel..

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bebek Pikeleri Modelleri Konusuna Ait Etiketler
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Bebek Pikeleri Modelleri İçin Yazılmış Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık