Sponsorlu Bağlantılar

2013 Örgü Modasında Çocuk Bereleri

2013′ün en şık örgü bere-atkı çeşitlerinde, rengarenk örgü motifler, saç örgülü çocuk ve bebek şapkaları, kurdele süslemeli örgü bereler, sakallı iplerle örülmüş bere yapılışı, iki şişle örülen bebek bere modelleri, tığ örgüsü bebek şapkaları-bereler ve el örgülerinden yapılmış motifli yeni atkı-bere modelleri-renkleri, papatyalı örgü bere modeli. Çocuklarınızın cinsiyeti ve yaş sınırına göre tercih edebilirsiniz, ÖRGÜ BERE RENKLERİ ve ÖRGÜ ŞAPKA MODELLERİ’ni
Derya Baykal örgülerinden de seçtiğimiz bebek bereleri, süslü kız çocuk örgü bereleri, erkek bebek bere çeşitleri, ebrulu iplerle örülmüş atkılar ve bere modelleri bu kış çok ilginizi çekebilecek örgülerin başında gelecektir eminim.
Derya Baykal örgü bereleri, atkı modelleri takım olarak örülürken, püsküllü örgü atkılar da tek başına kullanılabiliyor.
Yeni model bere çeşitlerinde kızlar için çiçek motifli süslü bereler, gül motifli şık bere örnekleri, koyu renkli örgü bereler de erkek çocukları için en uygun renkler örülmektedir.
Yeni örnekli örgü bereler ve örgü şapkalar örgü dünyasında çok yoğun ilgi gören el örgüsü olmalı ki, bu kadar ilgi gören, kışlık çocuk örgü aksesuarları dır.
Yeni model el örgüsü atkılar-bereler ve şapkalar kış sezonunda çok büyük talep edilen örgü koleksiyonu olabiliyor. Çocukları kış soğuklarında koruyan örgü şapkalar, atkılar, bereler ve örgü eldivenler, her kış olduğu gibi bu kış sezonunda da çocukların büyük beğenisini toplayacaktır. En şık örgü bere modelleri-çeşitleri-örnekleri. Yeni model örgü bere örnekleri-yapılışı, bere renkleri-papatyalı bere örneği yapılışı-modeli, örgü eldivenler, örgü atkılar..

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Kışlık el örgülerinin en gözde parçalarından olan, örgü şallar. Kış günlerinin kapıya dayandığı şu gEl örgüsü motifli şallar. Kışlık örgülerin en başında gelir, çeşitli şal modelleri ve farklı örnekleYeni el örgülerinde rengarenk çocuk bereleri, örgü şapka modelleri. Nako ipler'le örülen çocuk şapkaEl örgülerinin modelli bebek battaniyeleri. Gül-çiçek motifleriyle süslenmiş bebe battaniye çeşitlerSonbaharın ve kış mevsiminin yüzünü göstermesiyle birlikte, kışlık örgüler de bebeklerin ve çocuklarBelki de asırlarca devam eden el işleri zarafetini ve modasını, kaneviçelerin vazgeçilmez değerini, El işleri kategorimizde bir çok, çeşit oyalar, danteller, örgüler, yer aldı şimdiye kadar. GenelliklModern banyoları güzelleştirmek için el örgüsü paspas çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sakallı ipleKışlık örgüler, yerini baharlık ve yazlık örgüler'e bıraktı artık. Tığ örgüleri'nden bir çok farklı En değerli varlığınız minik bebeklerinizi kış soğuklarından muhafaza edebilmek için, örgü bebek giyi


Etiketler:

Yorum yapma kapalı

Copyright © 2013Modeller. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn edenModelleri. Sitemap XmlYeni Sitemap xml. Haber Haber TOPlist